Porozumienia międzyokręgowe na 2021 rok.

Zarząd Okręgu PZW z/s w Opolu informuje, iż podpisał porozumienia z Zarządami Okręgów PZW w Katowicach oraz we Wrocławiu, na wędkowanie na wodach granicznych w 2021 roku, na następujących zasadach:

I. OKRĘG WROCŁAW:

1. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW Opole chcący wędkować na wodach Odry poniżej jazu Lipki po obu brzegach rzeki Odry do jazu Zwierzyniec w Oławie wraz z kanałem żeglugowym na wysokości tego jazu oraz na wodach rzeki Widawy od zapory zbiornika Michalice do granic Województwa Opolskiego – wnoszą składkę okręgową na rzecz Okręgu PZW Wrocław w wysokości 10,- zł,
  2. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW Wrocław chcący wędkować na wodach rzeki Widawy od zapory czołowej zbiornika Stradomia do granic Województwa Dolnośląskiego oraz po obu brzegach rzeki Odry powyżej jazu w Lipkach do ujścia kanału do rzeki Odry (tzw. „strzałka”) w miejscowości Brzeg – wnoszą składkę okręgową na rzecz Okręgu PZW Opole w wysokości 10,- zł.

II. OKRĘG KATOWICE:

1. Członkowie Okręgu PZW z/s w Opolu chętni do wędkowania na wodach granicznych Okręgu PZW Katowice - obwód rzeki Odra 1 i rzeki Bierawka 1 - wnoszą składkę okręgową w wysokości 70,- zł,
  2. Członkowie Okręgu PZW w Katowicach chętni do wędkowania na wodach granicznych Okręgu PZW z/s w Opolu – obwód rzeki  Kłodnica 2 wraz z Kanałem Gliwickim oraz obwodem rzeki Psina nr 1 wnoszą składkę członkowska na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 70,- zł.

Ponadto Zarząd Okręgu informuje, iż nie planuje podpisywania innych porozumień międzyokręgowych na 2021 r.