Porozumienia międzyokręgowe na 2020 rok.

Zarząd Okręgu PZW z/s w Opolu, na posiedzeniu Prezydium, w dniu 13.01.2020 r. podpisał porozumienia z Zarządami Okręgów PZW Katowice oraz Wrocław, na wędkowanie na wodach granicznych, na następujących zasadach:

I. OKRĘG WROCŁAW:

1. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW Opole chcący wędkować na wodach Odry poniżej jazu Lipki po obu brzegach rzeki Odry do jazu Zwierzyniec w Oławie wraz z kanałem żeglugowym na wysokości tego jazu oraz na wodach rzeki Widawy od zapory zbiornika Michalice do granic Województwa Opolskiego – wnoszą składkę okręgową na rzecz Okręgu PZW Wrocław w wysokości 10,- zł,
  2. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW Wrocław chcący wędkować na wodach rzeki Widawy od zapory czołowej zbiornika Stradomia do granic Województwa Dolnośląskiego oraz po obu brzegach rzeki Odry powyżej jazu w Lipkach do ujścia kanału do rzeki Odry (tzw. „strzałka”) w miejscowości Brzeg – wnoszą składkę okręgową na rzecz Okręgu PZW Opole w wysokości 10,- zł.

II. OKRĘG KATOWICE:

1. Członkowie Okręgu PZW z/s w Opolu chętni do wędkowania na wodach granicznych Okręgu PZW Katowice - obwód rzeki Odra 1 i rzeki Bierawka 1 - wnoszą składkę okręgową w wysokości 70,- zł,
  2. Członkowie Okręgu PZW w Katowicach chętni do wędkowania na wodach granicznych Okręgu PZW z/s w Opolu – obwód rzeki  Kłodnica 2 wraz z Kanałem Gliwickim oraz obwodem rzeki Psina nr 1 wnoszą składkę członkowska na ochronę i zagospodarowanie wód w wysokości 70,- zł.

Ponadto Zarząd Okręgu PZW z/s w Opolu informuje, że nie podpisał dotychczas umów porozumień międzyokręgowych na 2020 rok, na wędkowanie członków naszego okręgu na wodach innych okręgów PZW oraz członków innych okręgów na wędkowanie na wodach Okręgu PZW Opole. Decyzja w tej sprawie zostanie podjęta podczas najbliższego plenarnego posiedzenia Zarządu Okręgu w dniu 29.02.2020 r.