Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Ostatni spinning na jeziorze.

 W niedzielę, 10 października, w stanicy Koła nr 3 "Metalowiec" Nysa  nad brzegiem Jeziora Nyskiego, stawiło się 20 uczestników zawodów spinningowych z łodzi. Były to ostatnie w 20121roku zawody spiningowe naszego Koła. Pogoda w tym dniu sprzyjała wędkarzom a 4 godzinne zmagania upłynęły szybko i ciekawie. Zawody odbywały się w formule zespołowej - 2 osoby na łodzi łącznie.

Zawody wygrał zespół - M.Okniński i M.Szczepański łowiąc suma i bolenia. 2 miejsce przypadło w udziale zespołowi J.Zawaryński i J.Dunaj - szczupak. 3 miejsce zajął T.Synowczyński i D.Kwiecień  - szczupak . 4 miejsce - J.Czeczil i I.Kamiński - szczupak. 5 miejsce - M.Rozlepiło i A. Kulczykowski -  szczupak. 6 miejsce - L.Mazur i J. Sowa- szczupak.

Co ciekawe, ale jednocześnie smutne, nie złowiono zadnego wymiarowego sandacza i okonia. Łącznie złowiono tylko 7 wymiarowych ryb. Największą rybą zawodów był sum - 110 cm zlowiony przez kol. M.Oknińskiego.

Komisja sędziowska, w skladzie D.Piechurski i W.Stężowski, bardzo szybko dopływała do złowionej ryby, sprawnie ją mierzyła, wypełniała odpowiednie rubryki tak, że wszystkie złowione ryby w najlepszej kondycji wróciły do wody.

Po wręczeniu nagród przez Prezesa Koła J.Lacha wszyscy zawodnicy spotkali się przy wspólnym stole aby przy gorących kielbaskach i napojach wspominać dzisiejsze zmagania z rybami.

 

Słowa uznania należą się Prezesowi Kola J.Lachowi oraz gospodarzowi stanicy Ryszardowi i Jadwidze Jakubczakom, którzy  przygotowali dzisiejsze zawody jak i gorący poczęstunek.

Zarząd Koła nr 3 "Mettalowiec"zaprasza wszystkich chętnych w następnym roku na kolejne zmagania nad naszymi wodami.  

 

                                                                                                  W.Stężowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.