Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody podlodowe - informacja.

 

W związku z opublikowaniem komunikatu przez Ministerstwo Zdrowia w sprawie warunkowego złagodzenia obostrzeń sanitarnych informujemy,

że na podstawie pkr.5 komunikatu M.Z. z dnia 05.02.2021r. w kwestii:

 "Otwarte boiska zewnętrzne, korty itp. - wznowiony amatorski sport na świeżym powietrzu", przez dwa tygodnie będzie można organizować zawody wędkarskie przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa  sanitarnego wprowadzonych w ubiegłym roku i obowiązujących podczas rozgrywania zawodów w Okręgu PZW Opole.

 Według komunikatu Ministerstwa Zdrowia, złagodzone obostrzenia obowiązują warunkowo przez 2 tygodnie, od 12 do 26 lutego b.r., przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego.W związku z powyższym, na czas obowiązywania powyższych przepisów, wydawane będą zezwolenia dla kół okręgu na organizację zawodów w wędkarstwie podlodowym.

W przypadku wprowadzenia przez Ministerstwo Zdrowia zmian w zakresie organizacji sportu na świeżym powietrzu, o aktualnie obowiązującym stanie będziemy informować na bieżąco.

Przypominamy, że warunkiem bezwzględnym przy rozgrywaniu zawodów w wędkarstwie podlodowym jest pokrywa lodowa o grubości co najmniej 15cm i zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy uczestnikami, minimum 5 metrów.

 

Okręgowy Kapitanat Sportowy zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli organizowanych zawodów pod kątem przestrzegania obowiązujących przepisów oraz warunków bezpieczeństwa przy rozgrywaniu zawodów w wędkarstwie podlodowym.

 

  

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • dziadekzjedynki_ Data dodania: 10 dni temu Oceń: 0 + / -

    Stowarzyszenie Polski Związek Wędkarski i jego jednostki nie spełniają przesłanek podmiotowych, wskazanych w Rozporządzeniu, a umożliwiających organizację zawodów. No chyba , że zawody rozgrywane będą na lodowisku .

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin