Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komisje Okręgowe

OKRĘGOWY KAPITANAT SPORTOWY

  1. Mach Henryk – Przewodniczący;
  2. Balcerek Mieczysław – Zastępca Przewodniczącego;
  3. Czarny Jan – Przewodniczący Okręgowego Kolegium Sędziowskiego; 
  4. Staszewski Mariusz – Koordynator dyscypliny spławikowej;
  5. Kłobut Michał – Koordynator dyscypliny spinningowej;
  6. Jędrzejczyk Tomasz – Koordynator dyscypliny karpiowej;
  7. Litwin Adam – Koordynator dyscypliny muchowej;
  8. Gluza Bogusław – Koordynator kadry młodzieżowej w spławiku;
  9. Gądek Krzysztof – Członek/Biuro Zarządu Okręgu


KOMISJA OCHRONY WÓD

  1. Piotrowski Józef – Przewodniczący;
  2. Zalewski Tomasz – Członek;
  3. Konrad Marcin – Członek;
  4. Morcinek Dariusz – Członek;
  5. Barszcz Piotr – Członek;
  6. Polak Kazimierz – Członek;
  7. Malec Marcin – Członek;
  8. Podgórny Adam – Biuro Zarządu Okręgu

   

KOMISJA  GOSPODARCZA  I ZAGOSPODAROWANIA WÓD

  1. Suchecki Krzysztof – Przewodniczący;
  2. Kusiek Bernard – Zastępca Przewodniczącego;
  3. Kosowski Henryk – Członek;
  4. Konachiewicz Krzysztof – Członek;
  5. Kita Franciszek – Członek;
  6. Urbiński Henryk – Członek;
  7. Roszuk Jakub – Członek;
  8. Wojciechowski Jerzy  – Członek;
  9. Kuprian Kazimierz - Przedstawiciel Prezydium ZO
  10. Ostrowska Monika – Biuro Zarządu Okręgu


       

KOMISJA DS. MŁODZIEŻY

  1. Hładik Krzysztof – Przewodniczący
  2. Piskorek Elżbieta – Sekretarz
  3. Szczygielski Adam – Członek
  4. Fit Czesław – Członek
  5. Korczewska Patrycja – Członek
  6. Gądek Krzysztof – Członek/Biuro Zarządu Okręgu



KOMISJA SENIORALNA

  1. Glück Jan – Przewodniczący;
  2. Marcinkowski Adam – Zastępca Przewodniczącego;
  3. Maślanka Mieczysław – Sekretarz;
  4. Starzec Stanisław – Członek;


KOMISJA ODZNACZEŃ

  1. Zwiefka Wiesław – Przewodniczący;
  2. Maślanka Mieczysław – Zastępca Przewodniczącego;
  3. Liberka Jerzy – Członek
  4. Szczygielski Adam – Członek
  5. Kita Franciszek – Członek
  6. Gądek Krzysztof – Biuro Zarządu Okręgu


KOMISJA PROMOCYJNO - INFORMATYCZNA

  1. Czapla Wojciech – Przewodniczący

  2. Josiek Sebastian – Zastępca Przewodniczącego

  3. Korczewska Patrycja – Sekretarz

  4. Kozłowski Jerzy – Członek

  5. Nanko Hubert – Członek

  6. Sułek Krzysztof – Biuro Zarządu Okręgu;

 

 

KOMISJA DS. FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH I SPONSORINGU

  1. Bachowski Przemysław – Przewodniczący;
  2. Bachowska Agnieszka  – Członek;
  3. Zajączkowska Marta – Członek;
  4. Roszuk Jakub – Członek;

  5. Suchecki Krzysztof – Przedstawiciel Prezydium ZO;
  6. Ostrowska Monika – Biuro Zarządu Okręgu;

 


Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin