Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Ośrodek Wędkarsko-Turystyczny "Rybaczówka" w Turawie

Czy marzysz o relaksie na łonie natury, z dźwiękiem szumiących fal i zapachem świeżego powietrza? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne miejsce! 


Nasza "Rybaczówka" to nie tylko ośrodek wędkarski, ale również komfortowe miejsce noclegowe, które przy relaksującej i przyjaznej atmosferze pozwala cieszyć się urokami natury i spokojem okolicy. Zapewniamy przestronne, przytulne pokoje i domki, w których poczujesz się jak w domu. Na terenie ośrodka znajdują się również grill z ławkami, wiata grillowa, ławeczki i ścieżka edukacyjna. 

Oferujemy:

  • domki drewniane 4-osobowe, 
  • domek typu „Mikołajki” (mieszczący 6 osób),
  • domek „Góral” z pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi,
  • wypożyczenie łodzi wiosłowej,
  • składowanie, cumowanie i slipowanie łodzi czy innych środków pływających,
  • możliwość wykupienia zezwolenia na połów ryb.

Zbiornik zaporowy Turawa należy do największych akwenów wodnych województwa opolskiego. Jego powierzchnia wynosi 24 km² , a pojemność całkowita 108 mln m³. Kompleks obejmuje cztery Jeziora – Duże, Średnie, Małe i Srebrne. Do najczęściej spotykanych gatunków ryb należą m.in. płoć, leszcz, sandacz czy okoń. 


Nasza lokalizacja jest również idealna dla miłośników turystyki. Wyjątkowe walory widokowe, piękne lasy, bogata infrastruktura turystyczna z przystaniami żeglarskimi i wypożyczalniami sprzętu wodnego oraz liczne ścieżki rowerowe sprawiają, że okolica ta jest atrakcyjna o każdej porze roku. Można spacerować, biegać, żeglować, wędkować, relaksować się nad brzegiem jeziora w ciszy, na łonie natury i w towarzystwie wielu rzadkich i chronionych gatunków zwierząt. 


Nie czekaj dłużej! Odwiedź "Rybaczówkę" w Turawie i ciesz się niezapomnianymi chwilami spędzonymi na łowieniu ryb, wypoczynku i odkrywaniu piękna przyrody. 


Więcej informacji (w tym zdjęcia pokoi i domków, regulamin ośrodka czy cennik) na stronie internetowej Ośrodka i pod numerem telefonu +48 533 633 182, pod którym również dokonuje się rezerwacji.


Odkryj siłę spokoju w "Rybaczówce" 


Regulaminy i cenniki obowiązujące w 2023 roku

Strona internetowa Ośrodka

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin